چراغ LED بادی خودرو (بدون نیاز به کابل برق)
چراغ LED بادی خودرو (بدون نیاز به کابل برق)
قیمت: 2,750,000 ریال
خرید
چراغ LED بادی خودرو (بدون نیاز به کابل برق)
شرح محصول:

چراغ LED بادی خودرو

آسان برای نصب
با چسب قوی پشت چسب دو طرفه به راحتی روی سطح ماشین نصب می شود. بدون ابزار مورد نیاز دکور ماشین خود را در یک ثانیه ارتقا دهید!

LED مجهز به باد
چراغ اتومبیل LED از یک توربین بادی و ژنراتور استفاده می کند که از انرژی باد استفاده می کند و آن را به نور تبدیل می کند. بدون نیاز به برق و سیم کشی

طراحی ضد آب
این چراغ ها در زیر باران ایمن هستند زیرا برای مقاومت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی در فضای باز ساخته شده اند. حتی در باران شدید نیز به کار خود ادامه می دهد.

نوع لامپ : LED

مناسب برای خودرو : پژو 206، پژو 207، پژو 405، پژو پارس، دانگ فنگ HC Cross، ام جی، ام وی ام، چری تیگو 5، سمند، برلیانس H200، بنز CL600، بی ام دبلیو 135i، پیکان

بازه توان مصرفی :12.1-24

بازه میزان نوردهی : 0-1000

طول : 17 سانتی متر

با چسب قوی پشت چسب دو طرفه به راحتی روی سطح ماشین نصب می شود. بدون ابزار مورد نیاز با تشکر از Wind Powered Design. چراغ های اتومبیل ال ای دی مجهز به باد از یک توربین بادی و ژنراتور استفاده می کنند که از انرژی باد استفاده می کند و آن را به نور تبدیل می کند. بدون نیاز به برق و سیم کشی این چراغ ها در زیر باران ایمن هستند زیرا برای مقاومت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی در فضای باز ساخته شده اند. حتی در باران شدید نیز به کار خود ادامه می دهد.

*** ارسال به سراسر کشور ، پرداخت درب منزل ***

محصول
چراغ LED بادی خودرو (بدون نیاز به کابل برق)
تاریخ ثبت
1402/9/22
تاریخ به روز رسانی
1402/9/22
وزن
250 Gram
قیمت
2,750,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده