آموزش تصویری مسیر زندگی عاشقانه
قیمت: 5,900,000 ریال
خرید
شرح محصول:

نوع محصول: دانلودی
فرمت آموزش: تصویری
زبان آموزش: فارسی
مدت زمان: 230 دقیقه

کاربرد: بهبود شرایط زندگی مشترک و روابط عاطفی
سطح کاربری: ویژه عموم افراد، روانشناسان و مشاوران خانواده
قابل استفاده در سیستم عامل های: اندروید، ویندوز، مکینتاش، تحت وب با گوگل کروم


کلیات: بررسی مشکلات عمده در روابط، بررسی انواع رفتار در رابطه، آموزش روش های موثر برای رابطه به همراه تمرین
برای چه افرادی مفید است: تمامی زوجین، زوجینی که قصد جدایی دارند، افرادی که در دوره نامزدی هستند، افرادی که تازه زندگی مشترک را شروع کردند، افرادی که با هم در رابطه هستند، افرادی که تازه با هم آشنا شده اند.


افکار، باورها و عقاید ما دربارۀ عشق و رابطه عاشقانه مشکلات فراوانی در زندگی مان ایجاد می کند. در بسته آموزشی «مسیر زندگی عاشقانه» میلاد خواجه پور متخصص روان شناسی و زوج درمانگر نکات و مهارت های لازم برای ساختن زندگی عاشقانه را به شما آموزش داده و شما هم با انجام دادن عملی تمرینات می توانید تجربه استفاده از این تکنیک ها را در زندگی خود لمس کنید.

افکار، باورها و عقاید ما دربارۀ عشق و رابطه عاشقانه مشکلات فراوانی در زندگی مان ایجاد می کند.
متاسفانه واقعیت این است که چیزی به اسم همسر بی عیب ونقص وجود ندارد، همۀ زوج ها دعوا می کنند و احساس علاقه و عشق هر از گاهی به ناراحتی و نفرت تبدیل می شود.
نا امید نشوید، واقعیت های فوق به این معنا نیست که شما نمی توانید رابطه ای لذتبخش و عاشقانه داشته باشید.
بسته ی آموزشی «مسیر زندگی عاشقانه» بر اساس یکی از جدیدترین و موثرترین مدل های روان درمانی روز دنیا طراحی شده تا به شما کمک کند رفتارهای موثرتری در زندگی مشترک یا رابطه عاطفی خود داشته باشید و فعالانه درگیر فرایند زندگی و عشق ورزیدن شوید.
شما می توانید به تنهایی و یا به همراه همسر یا شریک عاطفی تان از بسته ی آموزشی «مسیر زندگی عاشقانه» استفاده کنید و در مسیر خواسته های قلبی خود رابطه ای عمیق، غنی و پرمعنا بسازید.
در بسته آموزشی «مسیر زندگی عاشقانه» میلاد خواجه پور متخصص روان شناسی و زوج درمانگر نکات و مهارت های لازم برای ساختن زندگی عاشقانه را به شما آموزش داده و شما هم با انجام دادن عملی تمرینات می توانید تجربه استفاده از این تکنیک ها را در زندگی خود لمس کنید.

https://www.youtejarat.com/video/ravan.mp4

بعد از تکمیل خرید لینک های دانلود در اختیار شما هست و می توانید از آموزشهای که 230 دقیقه فارسی هست به صورت کامل استفاده و لذت زندگی عاشقانه را تجربه کنید.محصول
آموزش تصویری مسیر زندگی عاشقانه
تاریخ ثبت
1401/7/1
تاریخ به روز رسانی
1401/7/2
قیمت
5,900,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه