دانلود قرارداد کار موقت - ماهانه یا چند ماه
قیمت: 790,000 ریال
خرید
شرح محصول:
قرارداد کار موقت یکی از شایع ترین و رایج ترین قرارداد کار است که معمولا برای کارهای پاره وقت یا موقت بین کارمند و کارفرما انعقاد می شود. در این نوع قرارداد و سایر قراردادهای کار باید یک نکته اصلی را مورد توجه قرارداد و آن اینکه بعضی از موارد قرارداد را طرفین نمی توانند دستکاری و نظر خود را لحاظ کنند چون این قاعده امری است و توافق برخلاف آن باطل است به عنوان مثال کارفرما نمی تواند حقوق کارمند را کمتر از حقوق مقرر در قانون کار قرار دهد حتی اگر کارمند راضی باشد.
در نظر داشته باشید در صورت درج چنین شرطی ممکن است قرارداد باطل و هزینه هایی را برای شما در پی داشته باشد.

در مورد گارانتی و ضمانتهای این قرارداد بیشتر بدانیم:
الف - این قراداد توسط کارشناس حقوق، مشاور امور حقوقی، کیفری، تجاری و بین المللی، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل تنظیم گردیده لذا از بابت منطبق بودن این قراداد بر مواد قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران کاملا مطمئن باشید.
ب - هر گونه تغییر در مواد قرارداد، افزودن و کاستن تعهدات طرفین و یا تغییر در نوع قرارداد امکان پذیر است. در صورت درخواست تغییر بعد از دانلود با تنظیم کننده قرارداد تماس بگیرید.
پ - حق کپی برداری از نسخه دانلود شده برای موارد مشابه با اجازه تنظیم کننده مجاز است و کلیه حقوق چاپ و نشر برای تنظیم کننده قرارداد محفوظ است و متخلفین تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.
ت - ازموقع دانلود قرارداد شامل سه ماه پشتیبانی رایگان خواهید بود و هر گونه مشکلی که در رابطه با قراداد دارید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.
ث - هزینه ای که بابت این قرارداد می پردازید در مقایسه با هزینه ها، خسارات و زمان تلف شده که برای اثبات خواسته به حق خود بدون قرارداد کامل در دادگاه و سایر محاکم قضایی اقدام خواهید کرد به مراتب بسیار ناچیز است. در این قرارداد سعی شده است با اجتناب از حتی کمترین ضرر و زیان بتوانید به سودی که مد نظرتان هست برسید.
ج - در این قرارداد سعی شده است که شما با داشتن کمترین سطح از اطلاعات حقوقی و با صرف حداقل هزینه و زمان و بدون طرح دعوا در دادگاهها و سایر محاکم قضایی به راحتی با توجه بر مفاد این قراداد به خواسته برحق خود برسید.

هشدار 1 - در صورتی که قرارداد بیشتر از یک برگ باشد امضای تمام ورقه های قرارداد توسط طرفین الزامی است. در صورت عدم امضای همه برگه ها عواقبی برای شما خواهد داشت.
هشدار 2 - وجود امضای شاهدها در قرارداد لازم نیست و این مورد صرفا برای محکم کاری است و در مواردی خاص می تواند برای اثبات قرارداد - مثلا در صورت از بین رفتن نسخه های اصلی و انکار قرارداد از طرف یکی از طرفین -  مثمر ثمر باشد....محصول
دانلود قرارداد کار موقت - ماهانه یا چند ماه
تاریخ ثبت
1397/9/24
تاریخ به روز رسانی
1398/2/11
قیمت
790,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه