دانلود قرارداد اقاله - فسخ توافقی
قیمت: 790,000 ریال
خرید
شرح محصول:
اقاله یا تفاسخ یکی از قراردادهای مهم در حقوق مدنی ماست. اقاله در واقع فسخ توافقی یک عقد لازم است حتی در صورتی که جنس معامله تلف شده باشد می شود با پرداخت مثل و یا قیمت جنس اقاله را اجرا کرد. شاید به نظر بیاید اقاله چه سودی دارد وقتی می خواهد معامله منحل شود چه فرقی میکند اقاله باشد یا بطلان ؟
لازم به ذکر است بگوییم که اقاله در بسیاری موارد از ضرر بیشتر جلوگیری میکند اقاله راهی برای جلوگیری از بطلان و یا انفساخ عقد است که به نسبت اقاله هزینه های بیشتری را برای طرفین قرارداد تحمیل می کند بحثمان را با یک مثال شفاف سازی  می کنیم شما فرض کنید که در یک شرایط اضطراری مجبور می شوید خانه، مغازه یا ماشین خود را با قیمت پایین تر از مظنه بازار بفروشید طبیعتا شما در این معامله ضرر کردید حال اگر مورد اضطراری که شما به خاطر آن معامله کردید رفع شود و شما هم پشیمان از معامله باشید چکار باید بکنید؟ عاقلانه ترین راه ممکن اقاله معامله با جلب نظر طرف معامله است که باعث می شود شما از ضرر بیشتری جلوگیری نمائید.
به جز عقد نکاح و ضمان بقیه عقود را می شود اقاله کرد.

در مورد گارانتی و ضمانتهای این قرارداد بیشتر بدانیم:
الف - این قراداد توسط کارشناس حقوق، مشاور امور حقوقی، کیفری، تجاری و بین المللی، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل تنظیم گردیده لذا از بابت منطبق بودن این قراداد بر مواد قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران کاملا مطمئن باشید.
ب - هر گونه تغییر در مواد قرارداد، افزودن و کاستن تعهدات طرفین و یا تغییر در نوع قرارداد امکان پذیر است. در صورت درخواست تغییر بعد از دانلود با تنظیم کننده قرارداد تماس بگیرید.
پ - حق کپی برداری از نسخه دانلود شده برای موارد مشابه با اجازه تنظیم کننده مجاز است و کلیه حقوق چاپ و نشر برای تنظیم کننده قرارداد محفوظ است و متخلفین تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.
ت - ازموقع دانلود قرارداد شامل سه ماه پشتیبانی رایگان خواهید بود و هر گونه مشکلی که در رابطه با قراداد دارید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.
ث - هزینه ای که بابت این قرارداد می پردازید در مقایسه با هزینه ها، خسارات و زمان تلف شده که برای اثبات خواسته به حق خود بدون قرارداد کامل در دادگاه و سایر محاکم قضایی اقدام خواهید کرد به مراتب بسیار ناچیز است. در این قرارداد سعی شده است با اجتناب از حتی کمترین ضرر و زیان بتوانید به سودی که مد نظرتان هست برسید.
ج - در این قرارداد سعی شده است که شما با داشتن کمترین سطح از اطلاعات حقوقی و با صرف حداقل هزینه و زمان و بدون طرح دعوا در دادگاهها و سایر محاکم قضایی به راحتی با توجه بر مفاد این قراداد به خواسته برحق خود برسید.
هشدار 1 - در صورتی که قرارداد بیشتر از یک برگ باشد امضای تمام ورقه های قرارداد توسط طرفین الزامی است. در صورت عدم امضای همه برگه ها عواقبی برای شما خواهد داشت.
هشدار 2 - وجود امضای شاهدها در قرارداد لازم نیست و این مورد صرفا برای محکم کاری است و در مواردی خاص می تواند برای اثبات قرارداد - مثلا در صورت از بین رفتن نسه های اصلی و انکار قرارداد از طرف یکی از طرفین -  مثمر ثمر باشد,....
محصول
دانلود قرارداد اقاله - فسخ توافقی
تاریخ ثبت
1397/9/20
تاریخ به روز رسانی
1398/2/11
قیمت
790,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه